O nas

Firma budowlana „Czas Budować” to gwarancja dobrej inwestycji!

Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami w zakresie budownictwa, a doświadczenie zdobywaliśmy na różnego typu budowach (zarówno duże budynki wielorodzinne, jak i domy jednorodzinne). Po wielu latach pracy dla innych firm budowlanych zdecydowaliśmy się założyć własną firmę i skupić się na domach jednorodzinnych.

W związku z tym, że firma została zarejestrowana w 2018 roku i dopiero pracujemy na zaufanie Klientów, postanowiliśmy założyć powiększony kapitał zakładowy i zwiększyć sumę gwarancyjną ubezpieczenia.

Kapitał zakładowy wynosi teraz 100 000 zł.

Ubezpieczenie wynosi natomiast 500 000 zł.

Startujemy z projektem prostego domu jednorodzinnego, parterowego. Wraz z czasem i budowaniem nie tylko domów, ale i nowej marki firmy mamy nadzieję poszerzać ofertę, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom.


Rozsądny cennik i świetna jakość wykonywanych usług to dla nas priorytet!

Klientom proponujemy solidną budowę domu w oparciu o projekty stworzone dla naszej firmy (możesz je zobaczyć w zakładce Projekt domu), z możliwością wprowadzenia zmian według własnego pomysłu w trakcie adaptacji. Do projektów dołączona jest na to zgoda (co ona zawiera – wymienione w opisach projektów).

Oferujemy usługę kierownika budowy (cena zawiera już ten koszt).

Budujemy na terenie całej Polski! 

Oferujemy usługę budowy domu na terenie całej Polski. Nasze projekty są dostosowywane przy dokonywaniu adaptacji do konkretnych działek i gruntów w całym kraju.
Można zamówić u nas zarówno samą budowę (przy samodzielnej organizacji materiałów przez klienta), jak i usługę z materiałami. W obu przypadkach zakwaterowanie, noclegi i wyżywienie pracowników budowy załatwiamy i gwarantujemy my.
Transport materiałów zamawianych przez nas obowiązuje na terenie całego kraju. Odległość od hurtowni nie ma znaczenia dla klienta, ponieważ nie ponosi on z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Czas wykonywania prac.

Budowa domu do Stanu Deweloperskiego trwa do 10 miesięcy i stawiamy nacisk na przestrzeganie tego terminu. Pracownicy nie są na terenie budowy każdego dnia – ich obecność jest uzależniona od prac do wykonania w danym momencie budowy (po pewnych etapach należy odczekać z przystąpieniem do kolejnego). Okres 8 miesięcy jest jednak zawsze zachowywany a budowa domu terminowa.

Wstępny harmonogram robót wygląda w następny sposób:

1 miesiąc – roboty przygotowawcze
(geodeta, ustalenie harmonogramu roboty ekip)

2 miesiąc – fundamenty

3 miesiąc – ściany nośne i wieniec

4 miesiąc – ściany działowe

5 miesiąc – dach (więźba dachowa i pokrycie)

6 miesiąc – okna i drzwi wejściowe

7 miesiąc - instalacje

8 miesiąc – tynki i posadzka

9 miesiąc – sufit i poddasze

10 miesiąc – elewacja

Udzielamy Inwestorowi 10 lat gwarancji na elementy konstrukcyjne domu. 

To są elementy, zapewniające statykę budynku (fundamenty, ściany fundamentowe, nośne i działowe oraz konstrukcja dachu). Datę rozpoczynającą gwarancję wyznacza dzień zakończenia robót budowlanych SSO domu. 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Z naszym doświadczeniem zbudujesz dla siebie dom, który będzie Ci służył latami, w którym będziesz spędzać czas z bliskimi w domowej atmosferze, a za który nie zapłacisz wygórowanej ceny.